LAT | RUS
Rakstiet mums
(+371) 67147666

Par FITNESA klubu

Mēs neliekam par savu mērķi pasaules rekordus, mēs netiecamies iztaisīt no tevis čempionu, mēs tikai piedāvājam atvērtas durvis aktīvas, harmoniskas atpūtas apbrīnojamā pasaulē! Atpūta, kura piepildīs tevi ar pozitīvu enerģiju, labu garastāvokli, dos tev spēkus mīlēt sevi un cienīt savu dzīvi! Sper soli, ieej šajās durvīs un jutīsi, kā tava pasaule top spilgtāka un bagātāka, bet tu esi pārliecinātāks un brīvāks!


Piedāvājumi, kā pavadīt laiku lietderīgi, kur un ar ko, ar katru gadu kļūst arvien vairāk. Un tas priecē! Tas nozīmē, arvien vairāk cilvēku sāk saprast aktīvās atpūtas nepieciešamību! Un, ja godīgi, nav svarīgi kādu klubu tu izvēlies, ja tava izvēle ir veselīgs dzīves veids! Ej visos klubos, baseinos, uz kortiem, uz slidotavu! Baudi un saņem gandarījumu no tās mīlīgās brīvības, kuru dod mums pati Dzīve!
Ja tomēr esi izlēmis kļūt par Active life klientu, tas nozīmē, ka Tu izvēlies:

  • Trenažieru zāle aprīkota ar Itālijas firmas TECHNOGYM trenažieriem - pasaules līderi šajā jomā, kā arī brīvo svaru zonu ar hanteļu rindu no 4 līdz 60 kg.
  • Daudzveidīga programma spēka, aerobikas un deju nodarbības, kā arī pilates, body-bike un joga.
  • Aktīvo nodarbību visplašākā izvēle bērniem no 4 līdz 13 gadu vecumam, ieskaitot mākslas cīņas nodarbības, horeogrāfija, vingrošana un joga.
  • Visplašākā izvēle dažādu veidu abonementiem, kas dod iespēju izvēlēties ideālu līdzsvaru starp “laiks-mērķis-cena” katram klientam.
  • Demokrātiska cenu politika, ar elastīgu atlaižu programmu un ar patīkamiem akcijas piedāvājumiem. Patīkama relaksa saliņa skaistumkopšanas salonā
  • Profesionāļu komandu savā jomā.

Novēlam Jums brīnišķīgu ceļojumu pa aktīvās atpūtas apbrīnojamo pasauli!

Vienmēr Jūsu Active life !