LAT | RUS
Rakstiet mums
(+371) 22 177 000

Taekwon-do bērniem!

Nodarbības šajās grupās organizē Active life sadarbībā ar Taekwon-do ITF Latvijas federāciju (prezidents Vjačeslavs Semenkovs) un vadošie instruktori.

Taekwon-do ir patiesi tradicionāla cīņu māksla, kuras pirmsākumi atrodami senās Korejas cīņu sistēmā un mūsdienīga tuvcīņas formā ir sastopama no 1955.g. Taekwon-do pamatlicējs ir korejiešu ģenerālis Čoi Hong Hi (1918-2002). Šīs cīņas tehnika tiek nodota no skolotāja audzēknim ilgu gadu garumā zem Taekwon-do Starptautiskās Federācijas zīmes (ITF), kuras radītājs arī ir ģenerālis Čoi.

Treniņū programmā blakus tradicionālajiem sitienu un aizsardzības tehnikas elementiem, tik apgūts tehniski tradicionālais komplekss "Tiļ" liela uzmanība tiek pievērsta fiziskajām iemaiņam - atrums, spēks un izturība, kā arī lokanība, veiklība un nosvērtība. Tradicionāli Taekwon-do treniņi sniedz arī morālās gribas norūdījumu. Austrumu tradicionālās tuvcīņas ir fiziskās attīstības un nepieciešamo rakstura īpašību: drosme, paškontrole un pašdisciplīna apvienojums. Audzēkņiem no bērnības piemīt cilvēciskās vērtības: labsirdība, taisnīgums, miermīlība, cieņa pret tuviniekiem un vecākiem cilvēkiem. Bērnu treniņu pamatā tiek izmantota tieši šī filosofija.