LAT | RUS
Rakstiet mums
(+371) 22 177 000

Muay Thai

Tai boksa nodarbības, kuras organizē Active life sadarbībā ar Muay Thai akadēmiju  un vadošajiem instruktoriem.

Visu cīņas mākslu pamatā ir noteikta filozofija un vērtību skalas veidošana skolniekā. Mums bērna psiholoģiskā sagatavošana ietver rakstura un gribas norūdīšanu, pašdisciplīnu un samierināšanos. Ir ļoti svarīgi pēc iespējas ātrāk bērnā izveidot veselīgi pašvērtējumu, spēju reāli apzināt savas stiprās un vājas puses. Tas kļūst par kodolu īstai, iekšējai pārliecībai par sevi un neatkarībai, kura nomaina uzpūstu patmīlību un pašiznīcināšanu.

Muay Thai atšķiras no citām cīņām ar īpašu sarežģītību un nežēlību, kas tiek izpausts ar tvērienu skaitu, metieniem, sitieniem ar elkoni un ceļiem. Ņemot vērā šo specifisku, šis sporta vids pieprasa īpašas koncentrēšanās spējas, kustību konkrētību, augstu paškontroles līmeni, kā fizisko, tā arī psiholoģisko. Mēs palīdzam bērniem un jauniešiem attīstīt sevi kopējās koncepcijas rāmjos fizisko audzināšanu. Mūsu prioritātes vērtību sistēmā ir garīgā attīstība, izglītība, ģimene un dzimta (cieņa pret vecākiem un pedagogiem), kolektīvs (savstarpējā palīdzība, pleca sajūta). Mūsu audzēkņu vecāki apliecina, ka ir daudz labākas savstarpējās attiecības, disciplīnas uzlabošanās, psiholoģiskā noturība.

Возраст: с 4-х лет для детей. До 7 лет занятия носят характер общефизического развития. Для взрослых ограничения по возрасту нет.