LAT | RUS
Rakstiet mums
(+371) 22 177 000

Džudo

Nodarbības organizē Active life sadarbībā ar vienu no populārākajiem klubiem Džudo-Lido cīņas novirzienā.

Kas tas ir džudo? Džudo –japāņu cīņas māksla, kas iekaroja popularitāti visā pasaulē. Džudo tehnika pamatojas uz metieniem un cīņu parterī (noturēšanas, sāpju un žņaugšanas paņēmienus). Džudo pamatā ir spēja aizstāvēties un izmantot pretinieka spēku pret viņu pašu.

Kapec džudo? Džudista sagatavošanā ietilps spēka un lokanības attīstība, metienu un paņēmienu apmācības pārī ar partneri un „randori” - „mācību cīņas. Uzmanība tiek pievērst visāda veida krišanas tehnikām, kas ļauj izvairīties no savainojumiem. Bērniem lielākā daļa uzdevumu tiek pasniegtas spēļu formā. Sāpju un žņaugšana paņēmieni, ka arī vairāki metieni bērnu džudo ir aizliegti. Džudo nodarbības veicina pārliecības par sevī, disciplīnas, koncentrācijas, līdera īpašību, kā arī fiziskas koordinācijas, spēka un ātras reakcijas attīstību.

 Džudo ir Olimpiskais sporta veids, Latvijā un ārvalstis regulāri notiek sacensības dažāda vecuma un līmeņa sportistiem. Džudo klubs LIDO  piedāvā lieliskas iespējas tiem, kas plāno nopietni nodarboties ar sportu. Labākie sportisti iekļūst kluba izlasē un mērķtiecīgi gatavojas turnīriem. .

Pirms nodarbībām obligāta izziņa no ģimenes ārsta par bērna vispērīgo veselības stāvokli!