LAT | RUS
Rakstiet mums
(+371) 22 177 000

PAŠAIZSARDZĪBA

Nodarbības šajā grupā, kas organizētas klubā Active life, cieša sadarbība ar cīņas mākslas klubu "Self-Defence martial arts school”.

Mēs veicam apmācību bērniem un jauniešiem skolas vecumā. Nodarbības notiek balstoties uz izstrādātām programmām, pamatojoties uz Skolas instruktoru ilggadējo pieredzi darbā ar bērniem. Programmas mērķis ir attīstīt cilvēku kā personu un kas ietver psiholoģisko, tehnisko un fizisko sagatavotību.

Vispārīgā un speciālā fiziskā sagatavotība ir jebkuras darbības neatņemama daļa. Pie tehniskām sadaļām, kas ir nepieciešami apmācībai, kuri ietver sevī pašaizsardzību kritienu laikā, akrobātika, cīņa guļot un stāvus, aizsardzības un uzbrukuma tehnika ar rokām un kājām, pašaizsardzība pret tvērieniem un uzbrukumu ar ieročiem, ieroča pārvaldīšana, uc.

 Psiholoģiska sagatavošana sākas no tā, lai iemācītu bērnam klausīt un sadzirdēt. Papildus regulārām fiziskām aktivitātēm, svarīga sastāvdaļa visā apmācību procesā ir atestācija, semināri, vasaras nometnes, piedalīšanās sacensībās, uc. Iesācēju sākotnējais līmenis ir dažāds. Tāpēc, atkarībā no vecuma, sākotnējām iemaņām, rakstura īpašībām, viņiem piemērotas individuālas apmācības metodes. Tā piemēram, sākotnējā apmācību posmā galvenais rādītājs attīstība nav tas, ko iesācējs ir spējīgs, bet tas, kādas pūles viņš ir pievienojis savam darbam, lai iegūtu šīs prasmes. Tālāk, ir svarīgi zināt, kā viņš to prot, utt Rezultātā, instruktora skaidrs situācijas redzējums, kā arī mācekļa rūpīgs un neatlaidīgs darbs var atvērt atsevišķas individuālās spējas ceļā uz personības attīstību.

Mūsu mērķis nav audzēt čempionus, kaut gan sacensības iekļautas apmācības procesā. Mēs liekam pamatus cilvēka dzīves nākotnē. Mūsu kompleksa un daudzpusējā programma ir veicināta audzēt veselīgu, spēcīgu, pašpārliecinātu cilvēka būtni. Cilvēku, izturīgu pret fizisko un psiholoģisko spriedzi, kas ir spējīgs pielāgoties situācijai, virzīties uz priekšu un uzvarēt!