LAT | RUS
Rakstiet mums
(+371) 22 177 000

DEJU NODARBĪBAS

Dažādu stilu deju nodarbības. Jauktā intensitāte.


ZUMBA/ZUMBA-LATINO DANCE

Lieliskais kardio treniņš tiem, kas vēlās samazināt svaru, uzturēt savu fizisko formu un modelēt savu ķermeni. No malas Zumba izskatās kā parasta deja, bet dejas laikā tiek izpildīts speciālais specifisku vingrinājumu komplekss, kas ir izstrādāts visām muskuļu grupām. Vairākas reizes izpildot šos vingrinājumus dažādas mūzikas ritmu pavadībā, muskuļiem tiek dota vajadzīgā slodze un tiek trenēta elpošanas, sirds un asinsvadu sistēma, tādā veidā palielinot organisma izturību. Kopumā Zumba atgādina dejas ar papildus vingrinājumiem, kas paredzēti atsevišķiem muskuļiem.

WOMEN RING (sieviešu aplis)

Ja Tu gribi jūsties, ka īsta sieviete - sievisķīga, skaista, lokana, gracioza, vesela, jauna, smaidīga, maiga, plastiska, harmoniska, sabalancēta - kā skaists burvīgs zieds, tad Mandala dance, sieviešu aplī, domāts tieši Tev! Nodarbība palīdzēs atklāt un noturēt savu unikālo sievišķību, just un saprast savu ķermeni.

BELLY DANCE (vēderdejas)

Vēderdeja tonizē un atbrīvo vēdera muskulatūru, nostiprina reproduktīvo orgānu darbību, uzlabo asinsriti, padara elastīgāku un vingrāku mugurkaulu, aizkavē novecošanās procesu. Iepriekšēja sagatavotība nav nepieciešama.