LAT | RUS
Rakstiet mums
(+371) 22 177 000

BĒRNU NODARBĪBAS

Bērnu nodarbību mērķis ir veselīga dzīves veida un aktīvas ikdienas popularizēšana bērniem un jauniešiem, lietderīgu ieradumu radīšana un stiprināšana.DEJU VINGROŠANA

Bērnam tiek iemācītas kustības deju pavadījumā, kā arī akrobātiski elementi (špagats, kūleņi, stāja uz rokām, ritentiņi u.c).

BĒRNU JOGAS TERAPIJA (4-13 g.v.)

Bērnu iepazīstināšana ar citas kultūras unikālo pasauli caur fiziskām jogas vingrošanas nodarbībām, ar galveno mērķi - nostiprināt veselību.

BĒRNU HOREOGRĀFIJA (4-7 g.v.)

Ikviens bērns jutīsies kā baleta zvaigzne, iemācīsies pārvaldīt savu ķermeni, skaisti un graciozi kustēties, dzirdēt mūziku, sajust pārliecinatību savos spēkos.

AKROBĀTIKA

Akrobātika attīsta lokanību, veiklību, spēku, drosmi, gribasspēku, ātru reakciju un spēju orientēties telpā un laikā. Tā uzlabo iekšējo orgānu darbību, paaugstina vielmaiņu, attīsta muskuļus un nostiprina nervu sistēmu.

TAEKWON-DO (5-13 g.v.)

Taekwondo ir cīņas mākslas veids, kas tehnikas, spēka un efektivitātes ziņā ir pārāks par daudziem citiem tuvcīņas sporta veidiem. Šī sporta veida pamatā ir disciplīna, tehnika un gars. Tie ir līdzekļi, kas bērnos un jauniešos attīsta taisnīgumu, stipru raksturu un mērķtiecību.